INTRODUCTION TO COFFEE

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 7 dni
Cena: 875,00 zł 875.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

COFFEE SKILLS PROGRAM 

Kurs edukacyjny Coffee Skills Program prowadzony przez Specialty Coffee Association. Zajęcia i egzaminy prowadzone przez Authorized SCA Trainer Krzysztofa Blinkiewicza.

INTRODUCTION TO COFFEE

To moduł idealny dla… dosłownie każdego. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w pracy z kawą, aby rozpocząć w ten sposób edukację w Coffee Skills Program. Zostań profesjonalistą z Autumn Coffee Roasters!

Podczas kursu Introduction to Coffee nowe osoby w branży lub pasjonaci tego wspaniałego napoju dowiedzą się wszystkiego, co potrzebne na początku drogi. Zakres tematyczny obejmuje: historię kawy, aktywność Specialty Coffee Association, wstęp do botaniki, sensoryki, metod i procedur parzenia, palenia kawy, defektów w kawie i jej najwyższych jakościowo właściwości. Poznasz cały łańcuch kawy podczas półdniowego kursu lub dwóch sesji webinarium.

Ukończenie modułu Introduction to Coffee pomoże Ci zdecydować, czy chcesz dowiedzieć się więcej o kawie oraz w jakich modułach chciałbyś rozpocząć dalszą naukę. 

Kurs na tym poziomie trwa 5 godzin, dostępny jest w dwóch wersjach uczestnictwa:

In Person to tradycyjne szkolenie z Authorized SCA Trainer w sali szkoleniowej.

Distance Learning to szkolenie dostosowane do nauki przez internet. Składa się z teoretycznych sesji on-line (dwa webinaria z AST) oraz treningów do wykonania samodzielnie (próbki i instrukcje zostają dostarczone do Twojego domu). 

Kurs kończy się egzaminem teoretycznym on-line.

Certyfikaty Specialty Coffee Association

Zdany egzamin uprawnia do odbioru certyfikatu Specialty Coffee Association poświadczającego posiadane umiejętności.

Cennik certyfikatów i opłat egzaminacyjnych SCA

Moduł/poziomSCA MemberNon-Member
Introduction to Coffee70 EUR70 EUR
Foundation
70 EUR
70 EUR
Intermediate
 125 EUR
 205 EUR
Professional
 215 EUR
 305 EUR


Uwaga: w Autumn Coffee Roasters wliczone w cenę kursu są certyfikaty dla członków SCA. W przypadku braku ważnego członkostwa w dniu rozpoczęcia kursu na poziomie Intermediate lub Professional, przed wzięciem udziału musi zostać uiszczona różnica wynikająca z cen powiększona o podatek VAT 23%.

Na tej stronie kupujesz prawo uczestnictwa w kursie ważne przez 12 miesięcy od daty zakupu. Termin poszczególnych szkoleń ustalany jest indywidualnie z Authorized SCA Trainer, możesz dołączyć do terminów wyznaczanych dla grup lub umówić się indywidualnie w dogodnym dla Ciebie i trenera terminie.

Możesz od razu dokonać zapisu i uiścić opłatę za trzy poziomy danego modułu, lub na wybrany poziom (pamiętając o rekomendacjach lub wymogach dotyczących posiadanych certyfikatów przed przystąpieniem do kursu).

Podczas zakupu prawa uczestnictwa prosimy o użycie opcji „Dodaj komentarz do zamówienia” w sekcji Koszyka - wpisz tam swój numer Learner SCA lub poinformuj nas, że nie posiadasz członkostwa w SCA. 

Po zakupie zostaniesz zaproszony do specjalnej listy mailingowej dla uczestników szkoleń, gdzie na bieżąco będziesz dowiadywać się o terminach szkoleń. Publikowane są one także na naszej stronie internetowej oraz profilach na Facebook i Linkedin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl